Hakkımızda

Gayrimenkul  sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız güvenilir sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. İstanbul başta olmak üzere bir çok şehirde,  ticari  faaliyette  bulunmaktayız.

Amacımız gayrimenkul konusunda herkese ulaşmak ve onları memnun edecek kurumsal çözümleri en hızlı şekilde sunabilmektir.

Şeffaflığı, dürüstlüğü, ilkeli olmayı ve etik davranmayı prensip edindik. Kurduğumuz geniş çaplı bölgesel hakimiyet sistemiyle danışmanlarımız kendi profesyonel sahalarında faaliyet göstermekte

bu sayede bölgedeki tüm fiyat değişimleri ve gelişmelerden anında haberdar olmaktayız. Ayrıca bu çalışma sistemiyle danışmanlarımız uzmanlık alanlarında daha etkin, verimli ve hakim olmaktadır.

Bünyemizde çalışan  Gayrimenkul danışmanları sayesinde her bütçeye uygun zengin portföye sahibiz.Zengin portföy sahibi olmak istememizdeki amaç müşterimize sunabileceğimiz geniş seçenek

imkanı sağlamaktır. Müşteri memnuniyetini amaç edinen işletmemiz hem mal sahibini hem de alıcıları bir sefer alışveriş yapıp bir daha görmeyeceği insanlar olarak görmemektedir.

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı asıl amaç olarak belirlediğimiz ENTİM GAYRİMENKUL ‘e sizleri de davet ediyoruz.

+902164565056
Whatsapp
Konum